Just Jane
Nood aan marketing communicatie zo sterk en puur dat het jouw ideale klant aanspreekt?
En liefst nog helder uitgelegd, zodat je de motivatie vindt om jouw marketing zelf in handen te nemen?
Ontdek hoe je moeiteloos een duidelijke strategie en helder communicatieplan voor jouw onderneming kan opstellen.
Ik geef je pure marketing inspiratie en motivatie zodat je kan (mee)schrijven aan een strategisch plan en marketing verhaal afgestemd op jouw onderneming.
BOOST Even nood aan wat marketing motivatie? En heb je zin om je marketing opnieuw wat leven in te blazen?
Ik bekijk grondig jouw huidige marketingkanalen (website, SEO, Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, offline communicatie, …) en ik geef je meteen enkele tips & tricks waar je eenvoudig en snel aan de slag mee kan.
GROW Wil je jouw klanten beter leren kennen? En daar een connectie mee leren opbouwen?
Met ‘The Essentials’ leer je nu echt hoe het inhoudelijk moet. Hierna kan je perfect een strategisch marketingplan opstellen dat volledig op jouw onderneming, jezelf als ondernemer en jouw (potentiële) klanten afgestemd is.
ACTION Heb je nood om je marketing acties eens af te stemmen? En wil je al doende leren?
Je weet ondertussen al waarom en hoe je aan (digitale) marketing moet doen, de tips & tricks staan mooi neergepend. En nu is het action time! Ook al bezit je nu alle informatie en kan je jouw marketing perfect alleen uitvoeren, soms is wat begeleiding in het begin welkom.
MARKETING OP MAAT
Marketing motivatie op maat nodig?
Zit je met inhoudelijke marketing vragen rond jouw marketing story, jouw verhaal? Of wil je leren een website zelf op te zetten? Wil je leren werken met data analyse software zoals Google Analytics? Op zoek naar antwoorden op jouw marketing vragen?
Contacteer me gerust en dan bekijken we samen hoe ik jou verder kan helpen.
No review yetBe the first to write one
Services
10 services offered by Just Jane
Description No description provided for this service.
Learn more about Branding & PositioningDescription No description provided for this service.
Skills in Content Strategy (4) Website CreationOnline MarketingDatabase MarketingEcommerce Web Design
Learn more about Content StrategyDescription No description provided for this service.
Skills in Digital Strategy (5) Online MarketingTravel MarketingDigital MarketingBusiness MarketingStrategic Marketing
Learn more about Digital StrategyDescription No description provided for this service.
Skills in SEO (7) Website OptimizationSEO AnalyseSEO ConsultingGoogle AdvertisingOrganic SEOSEO MarketingWebsite SEO
Learn more about SEODescription No description provided for this service.
Skills in Photography (1) Offline marketing
Learn more about PhotographyDescription No description provided for this service.
Skills in Social Media (2) Youtube AdvertisingLinkedIn Ads
Learn more about Social MediaDescription No description provided for this service.
Skills in Website Creation (1) Google Analytics
Learn more about Website CreationDescription No description provided for this service.
Skills in Web Application (1) Website Optimization
Learn more about Web ApplicationDescription No description provided for this service.
Skills in Innovation (1) Consulting
Learn more about InnovationDescription No description provided for this service.
Learn more about Marketing
Team
2 members in Just Jane's team
Reviews
No review for Just Jane yet
Worked with Just Jane?
Share your experience with us.
Write a review
Contact
Contact details of Just Jane
Details
- HeadquarterHerdersstraat, 8500 Kortrijk, Belgium
Building great business stories.
Effortlessly get discovered, win projects and grow across 500+ services. Tell us what you do best, and we'll connect you with the right clients to help your agency grow.
For clients
- Explore
For providers
- How it works
- Pricing
- Get listed
Resources
- Blog
- Help & Support
Company
- About
- Contact
- Jobs
- 2026 © Sortlist -
- All rights reserved -
- Terms of Use -
- Privacy Policy
- - Data Processing Agreement
- - Manage your cookies